Şartlar & Koşullar

Bu bölüm Star Çiçekçilik’in genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız, www.starcicekcilik.com internet adresini herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Star Çiçekçilik, bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. www.starcicekcilik.com internet adresini ziyaret ettiğiniz sürece bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kopyalama

Star Çiçekçilik ticari amaçlarla olmamak koşulu ve sadece kendiniz tarafından kullanılmak şartı ile bir kereye mahsus olmak üzere, sitede belirtilen bilgilerin kopyalanmasına izin verir.

www.starcicekcilik.com’ internet adresinin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Star Çiçekçilik ‘in haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Star Çiçekçilik’e aittir.

Kullanım

Bu site yasal olan herkesin kullanımına açıktır.

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında Star Çiçekçilik’in her türlü kanuni hakkı saklıdır.
1.Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler,
2.Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
3.Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

Star Çiçekçilik’in Sorumlulukları ;

Star Çiçekçilik, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.


Sitemizi ziyaret ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.